Nasza firma sięga korzeniami roku 1970, kiedy to Zdzisław Danel rozpoczął współpracę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń. Były to lata, kiedy ubezpieczenia nie były, aż tak popularne i znane jak dziś, więc początki były trudne.

Jednak upór i wysiłek założyciela naszej firmy sprawił, że zaczął on odnosić sukcesy w branży ubezpieczeniowej, pozyskując coraz więcej klientów (wielu z nich pozostaje z nami do dziś). Po przełomie, jaki nastąpił w 1989 roku i otwarciu polskiego rynku ubezpieczeniowego, rozpoczęliśmy współpracę z innymi poza PZU towarzystwami ubezpieczeniowymi.

W latach 90-tych do Zdzisława dołączyli jego synowie - Bartosz i Szymon, którzy wraz z niezawodnymi pracownikami stanowią dziś o sile firmy Danel SC. Nasza firma wielokrotnie została nagradzana za osiągnięcia w branży ubezpieczeniowej i należy do liderów na bielskim rynku.

Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się na ulicy Katowickiej 19 w Bielsku-Białej. Posiadamy także, biuro w Bielsku-Białej, przy ulicy Spółdzielców 50. Zawsze naszym celem przewodnim, jest zadowolenie klientów, dzięki czemu ich grono wciąż się powiększa.


Partnerzy